Holowanie

Nieprzewidziana stłuczka czy awaria samochodu może przytrafić się każdemu z nas. W takich sytuacjach holowanie pojazdu nie jest rzeczą prostą. Nawet jeśli w przetransportowaniu uszkodzonego czy unieruchomionego auta pomaga nam znajomy, należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Prędkość holowanego samochodu nie może przekraczać 30 km/h w terenie zabudowanym (60 km/h poza tym obszarem), a dodatkowo pojazd musi posiadać włączone światła mijania.

Firma KIPMAR, poza wynajmem lawet i autolawet na terenie Szczecina, oferuje kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej. Nasza flota składa się wyłącznie z nowych i w pełni sprawnych pojazdów, umożliwiających holowanie:

  • aut osobowych,
  • wózków widłowych,
  • motocykli,
  • quadów,

Do prowadzenia naszej autolawety wystarczy posiadanie prawa jazdy kategorii B od minimum 3 lat i ukończenie 25 lat.

Jesteśmy w stanie szybko dojechać w miejsce wypadku lub kolizji na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast, jak Szczecin oraz Police. Dzięki wykwalifikowanej kadrze kierowców i wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych.

Profesjonalne holowanie aut i maszyn

W trakcie holowania odpowiednio zabezpieczamy samochód, a także ustawiamy niezbędne oznakowanie, co jest szczególnie ważne w przypadku mocno uszkodzonych aut czy maszyn. Do realizacji naszych usług posiadamy najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie bezpiecznie i sprawnie przetransportować praktycznie każdy pojazd.

Usługi z zakresu holowania świadczymy nie tylko na terenie Szczecina czy Polic. Nie boimy się praktycznie żadnych wyzwań, dlatego podejmujemy się realizacji zleceń na obszarze całej Polski i Europy. Do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie, gdyż najważniejsza jest dla nas jego wygoda i satysfakcja. Naszą pracę doceniło już wiele osób prywatnych, firm, instytucji oraz spółek ubezpieczeniowych, z którymi na stałe współpracujemy.